חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניר יצחק בהרי אילת

קומונת ניר יצחק

קומונת ניר יצחק

שנת השירות הדרומית נראית השנה אחרת לגמרי מהמתוכנן. לאחר טבח ה-7 באוקטובר פונו הקיבוצים ניר יצחק, עין השלושה וניר עוז לאילת. הקומונות ביישובים אלו הצטרפו לקהילה ונמצאות עם המפונים ומסייעות בכל האפשר.

“אחרי שהקומונה עובדת ימים על ימים רצינו קצת הפוגה, שהם יתחברו יותר כקבוצה”, מתארת המדריכה תכלת רוז, “התחלקנו לצוותים שכל צוות אחראי משהו – לוגיסטיקה, פעילויות. המסלולים היו קצת קשים האמת, אבל מזג האוויר היה נפלא וגם הנוף. דיברנו על אמצע השנה ומה אנחנו רוצים ומקווים שיהיה בהמשך”.


יובל רווח, שינשין בקומונה אומר: “בתוך כל הטירוף, הבלאגן ואי הודאות יצאנו לטיול קומונה בהרי אילת, והצלחנו למצוא שקט בנוף הפסטורלי של ההרים. הטיול נתן לנו אפשרות להיות רק עם עצמנו ולתת רגע של נחת מהשגרה היומית השוחקת והעמוסה. את הטיול הוביל יותם פרבר מהקיבוץ שהעביר לנו הסברים ותכנים במהלך המסלולים. בשאר הטיול אנחנו היינו האחראים על איך הוא יראה,בישלנו העברנו פעילויות דאגנו אחד לשני התחברנו, צחקנו, הזענו וקפאנו, אבל בסוף, זאת הייתה חוויה שאנחנו מודים עליה מאוד. חוויה שנתנה לנו הזדמנות להתנתק מהכל ולשים לב קצת לאיפה אנחנו נמצאים ולאן אנחנו ממשיכים. תודה לכל מי שבעזרתו הטיול התאפשר ומקווים שיהיו עוד הרבה טיולים כמו זה”.

אהבת? אפשר לשתף בקלות

Facebook
Twitter
Email
Print
WhatsApp
Telegram
שם פרטי*
שם משפחה*
דוא"ל*
דילוג לתוכן