חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שבועיים ראשונים במכינת רבין – אדמית

אז הנה הסתיימו להם השבועיים הראשונים בשלוחת אדמית של מכינת רבין – שבועיים שהיו מלאים בעשייה, בהכרות, בפעילויות, בחברויות חדשות ועוד, ועוד ועוד…

פתחנו את המכינה בהתרגשות גדולה, הן של המכינאים והן של הצוות. את היום הראשון הקדשנו להכרות שלוחתית וקבוצתית. בהמשך דיברנו על אמון, נורמות ונהלים במכינה. במהלך השבוע הראשון הספיקו המכינאים גם לנקות ולסדר את מבנה המכינה, ובבוקר יום שישי “עלו לקרקע” וקיבלו את החדרים שלהם. ערכנו קבלת שבת חגיגית וראשונה במכינה, ובשבת נפגשו המכינאים עם המשפחות המאמצות שלהם בקיבוץ.

בשבוע השני נחשפו המכינאים לצוותי הניהול המשותף שקיימים אצלנו, ובדרך של שיח וויתור התחלקו לצוותים השונים. הספקנו כבר לקיים מפגש ראשון בכל הצוותים.

לקראת חגי תשרי קיימנו סמינר בנושא עם אתי פרייברגר מאדמית, שתלווה אותנו בסמינרים גם בהמשך השנה. בסיום הסמינר ערכנו תשליך: המכינאים.ות השליכו לים את הדברים שאינם טובים להם יותר, ונפתחו לקבל את הדברים שטובים עבורם. בערב שמענו הרצאה מרתקת על מלחמת יום כיפור ממאיר שקד שלנו, שגם הוא חבר הקיבוץ.

ביום רביעי יצאו המכינאים לאירוע של חטיבה 14 לרגל 50 שנה למלחמת יום הכיפורים, ומשם נסעו הביתה עייפים אך מרוצים….

היו אלה שבועיים מלאים בחוויות עבור כולנו, מכינאים וצוות. לאט לאט הם מתחילים להכיר זה את זו ואותנו, וגם אנחנו אותם. מחכים ומצפים להיפגש אחרי ראש השנה, להמשך פעילות ולמידה משותפת.

בברכת חג שמח ושנה טובה!
צוות שלוחת אדמית, מכינת רבין

אהבת? אפשר לשתף בקלות

Facebook
Twitter
Email
Print
WhatsApp
Telegram
שם פרטי*
שם משפחה*
דוא"ל*
דילוג לתוכן