חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יומן שביל 2021 #33

שבת-שביל מסכמת

9-10.4.21 בלהבות הבשן. שבת-שביל מסכמת עם חבורת “כל השביל” והצוות

ושוב, בזכות אנשים טובים, קיבלנו מקום לשבת. זוהר לידר, שהייתה בחבורת “כל השביל” לפני שנים, ארגנה לנו את המועדון המקסים של קיבוץ להבות הבשן, והתארגנו בו בנוחיות רבה.
החבורה כבר “משופשפת” והצוותים התחלקו למשימות. כולם לקחו חלק בהכנות, ועד שנכנסה השבת היו שולחנות ערוכים מקושטים בפרחים, פינת קפה ופינת עיתונים ומשחקים. מי שרצו הצטרפו ליוסי ורעיה לקבלת שבת, ואחרים פשוט שתו קפה או נחו על הדשא. התיישבנו לארוחת שבת טעימה ולאחריה חלקנו צנחו לשנת לילה וחלק עוד ישבו עם פיצוחים ושיחות מענינות עם יוסי.
התעוררנו בנחת לבוקר קריר ומטפטף. לאט לאט התאספנו, ואחרי הקידוש והעוגות ישבנו – רק החבורה עם רעיה – למעגל סיכום. השווינו את הקלפים שבחרנו ביום הראשון באילת עם קלפים חדשים שסימנו לנו את סוף המסע הפרטי שעברנו. היה מעניין לשמוע את הסיכומים של כולם.
אחרי ארוחת הצהריים קיימנו משחק שנקרא “יש לי עוד משהו להגיד לך…” במשחק כסאות, ואחריו טיילנו עם זוהר למחנה הראשון של הקבוץ והתפעלנו מברוש הביצות העצום. חזרנו לשנ”צ ולסיכום נוסף של פרידה עם קלף שבחרנו באופן “עיוור” ואמור לכוון אותנו הלאה.
אחרי סעודה שלישית מפנקת והבדלה התארגנו לניקוי וסידור והתיישבנו לצפות בסרט קצר על אבי ובסרטים של המסע משנים שעברו. הייתה שבת נפלאה וקצת עצוב שבעוד יומיים ניפרד בסוף המסע.

לפרק הבא

אהבת? אפשר לשתף בקלות

Facebook
Twitter
Email
Print
WhatsApp
Telegram
שם פרטי*
שם משפחה*
דוא"ל*
דילוג לתוכן